OK

E-Live Auction no.6 - Detail

The Live-Bidding starts on 2017-10-20, 10:00 CET

Lot.No:10

Brasilien 1815
João VI

Price

Starting Price:

450.00 CHF

Place a bid

Description

Brasilien / Brazil 1815 Brazil. João VI, Prince Regent. AV 4000 Reis 1815 (7.96 g). KM 235.2; Russo 575; Gomes-34.37. min.Randfehler vorzüglich