OK

E-Live Auction 4 - Detail

Archive from 2016-10-21, 10:00 CET

Lot.No:20

England 1665

Starting Price: 1'400.00 CHF
Price realised: 1'400.00 CHF

Description

England 1665 1 Guinea in Gold Sehr selten 8g KM 188.5 sehr schön bis vorzüglich